WYSTAWA - KALISZ

Kolejna wystawa za nami i po raz kolejny jestem dumna z moich psiaków:)
Dzisiaj był debiut malutkiej Eli w klasie baby :) Dziewczynka świetnie przyjęła atmosferę panującą na wystawie. Chciała się witać z każdym pieskiem i z radością przyjmowała ludzkie zainteresowanie:)
Na ringu wykazała się dużym skupieniem i dzięki temu zachwyciła sędziego swoją postawą - aż bił brawo gdy biegłyśmy drugie kółeczko :) Jej występ zakończył się 1 lokatą, oceną wybitnie obiecującą, tytułem Best Baby i  słowami sędziego "rewelacyjnie się zapowiada" :):)
Kayluszka mimo, że postanowiła wczoraj zrzucić całe futerko zajęła 1 lokatę z oceną doskonałą, zdobyła tytuł Zwycięzcy Młodzieży po raz 6, została Najlepszym Juniorem w Rasie, a także wygrała końcowe porównanie i została Zwycięzcą Rasy!!! :) W ten sposób zakończyła swoje występy w klasie młodzieży. Podczas kolejnych wystaw Kayla będzie mogła występować już w nieco starszych klasach:)
Na wystawie pokazaliśmy również naszą świeżo upieczoną championkę Lavi :) Lavi wybitnie dzisiaj nie chciała biegać (nie odpowiadała jej upalna pogoda )  przez co sędzia ulokował ją na 3 lokacie z oceną doskonałą mówiąc, że jest Ciasteczko ale leń z niej okropny i nie może jej przez to przyznać dzisiaj wyższej lokaty :P
I jak zawsze kilka zdjęć z wystawy :)
Lavcia:)
Lavcia:)

Eli :)
Eli w ruchu :)

Łysa Kayla w ruchu:)
Łysa Kayluszka na lokacie:)

a na koniec relaksująca się Eli :)


Prześlij komentarz