BĘDĄ MAŁE BERNUSIE !!

JUPI !! JUPI !! BĘDĄ MAŁE BERNUSIE !

Z ogromną przyjemnością pragnę poinformować, że w pierwszych dniach Grudnia 2014 roku spodziewamy się narodzin malutkich bernusiów !!


Mamusią zostanie HENRIETTA Majowy Skarbiec (O: Zandrina's UNESCO; M: GORI Stróż Zagrody). Henia jest suczkę obdarzoną wielkimi pokładami miłości do swoich ludzi, którą uwielbia demonstrować na każdym kroku. Henia to iskiereczka, ruchliwa, uwielbiająca wszelkie zabawy, niesamowicie mądra, przeciwieństwo naszych pozostałych gapciowatych bernusiów :) Henia jest mocną suczką o doskonałej górnej i dolnej linii, pięknej suczej głowie oraz doskonałym kątowaniu. Henia jest przebadana pod kątem dysplazji z wynikiem HD-A, ED-0/0 oraz zdała testy psychiczne.
Ojcem szczeniąt zostanie Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, Zwycięzca Klubu w Czechach 2013 - OBSSESION Z Gorzyckiej Zagrody (O: Super Foot ELYSIAN GARDEN SOTEL; M: ATENA Cherrylady). Obis, to piękny, mocny przedstawiciel rasy, o wspaniałym samczym wyrazie, przepięknej głowie, doskonałej górnej oraz dolnej linii. Obis jest psem przyjaznym, spokojnym, bardzo łagodnym. Zawsze podczas wizyty w hodowli Pani Ireny, Obis musi władować się na kolanka i z uporem domaga się pieszczot. Ot cały Obisek :) 
Obis jest przebadany pod kątem dysplazji z wynikiem HD-A, ED-1/0 oraz zdał testy psychiczne. 

Jeżeli są Państwo zainteresowani maluszkiem z tego skojarzenia zachęcam do kontaktu mailowego bądź telefonicznego .

Kilka zdjęć przyszłych rodziców oraz dziadków maluszków :)

                Ojciec: CH.PL, Mł.CH.PL, Czech Club Winner 2013 OBSSESION Z Gorzyckiej Zagrody

Matka: HENRIETTA Majowy Skarbiec


Babcia: Mł.CH.PL, CH.PL GORI Stróż Zagrody - HD-A, ED-0/0

Dziadek: INTCH., CH.PL, CH. Rumunii, CH. Serbii Zandrina's UNESCO (imp.Szwecja) - HD-A,ED-0/0,OCD-0/0

Babcia; ATENA Cherrylady - HD-A

Dziadek: INTCH, CH.PL.FN.LT.RUS.EST. Super Foot ELYSIAN GARDEN SOTEL (imp. Japonia)- HD-B, ED-0/0, OCD-0/0
Prześlij komentarz